2012 m. balandžio 19 d., ketvirtadienis

Balta kepurytėDar viena kepurytė, pasiūta ne iš medžiagos gabalo, o iš dukrytės nebenaudojamo megztuko. Principas siuvimo toks pat, kaip ir kepurytės iš lino.


Ši kepurė gavosi tampresnė.Taip geriau net siuti, yra galimybė, kad kažkiek įsitemps ir aptrauks galvytę labiau:)


Papuošimui padariau gėlę iš filco.Išsikirpau 2 dydžių apskritimų, juos sulenkiau 3 kartus..didesnius dėjau pirmoj eilėj, mažesnius dėjau į viduriuką.Viską iškarto siuvau prie pagrindo.

2012 m. balandžio 16 d., pirmadienis

Pavasariškas vardelis:)

Na va, dar vienas vardukas! Įkpėpė buvusi saulė už lango..kurios dabar nebėra:) tikiuosi, greit ji pasirodys ir vėl bus šviesu:)

2012 m. balandžio 15 d., sekmadienis

Kepurytė mažam vyrukui!

                      
  Siūti truputi moku, ir vis kažką pasiuvu iš galvos, pataisau:) Kepurėlės siuvimo idėją radau  nuostabiame tinklapyje http://www.makeit-loveit.com/2011/02/knit-receiving-blanketknit-baby-hats_08.html.

Kaip ir visas rastas idėjas internete kaupiu, kažkur kompiuteryje, gal ateis diena ir man kažko prisireiks:)  Ši diena atėjo.....:)
Vienam berniukui prireikė kepurytės, kurią galėtų priderinti prie tokios pat medžiagos varlytės:) O kadangi idėją turėjau, tai pabandžiau tai įgyvendinti..Aišku medžiagytės šai kepurytei reiktu kitokios, bet teko suktis su linu.
 Pridėjau savo mergytės kepurę, ir apsibrėžiau rėmus kepurei, tada išsikirpau. Po to iškirpau juostelę krašteliui.
Medžiagos juostelę perlenkiau į gerąją pusę ir susiuvau.Tada ją įkišau į geros pusės vidų ir taip pat susiuvau. Susiuvus išverčiau kepurytę į gerąją pusę, ir atlenkiau kraštelį.

                       Taip atrodo pasiūta kepurė ant berniuko galvytės.

P.S. buvo daug primatavimų šiai kepurytei, kadangi tai nesitampanti medžiaga, siūles susiuvau mašina, o vadinamąjį apmėtymą dariau su rankomis. Arba nemokėjau atrasti šios funkcijos, arba tokios nėra:)