2012 m. balandžio 2 d., pirmadienis

Pledukas

          Šį pleduką pradėjau nerti dar kai dukrytė buvo pilvuke:) Prisipirkau storesnio įvairių spalvų siūlų. Nėriau kvadratėlias 20x20 eilių, o paskutines eiles aplinkui nerdavau, po kelias akis į vieną, kad pasidarytų tas sijonėlis:) primezgusi daug tokių kvadratėlių, viską susiuvau.

Suknytė

Kalėdinę suknytę dukrytei sugalvojau numegzti likus porai savaičių iki Kalėdų..Rašto schemą ėmiau iš interneto ir mezgimo knygų. Manau visai neblogai gavosi:)

Mikė pukuotukas:)Šis taip pat beveik dukrytės prašymu, nors jai buvo tik metukai:) Bet kai ji pamatydavo Mikę per televizorių, iškart pradėdavo džiaugtis...pradėjau ieškoti schemos internete...bet nesėkmingai :( tada teko pačiai iš savo galveles kurti schemą..Ilgai nelaukusi ir pradėjau nerti...Rezultatą matote jūs..

Peliukas ir drambliukasVieną dieną dukrytei sugalvojau numegzti žaisliukų, ir prasidėjo schemų paieškos internete..prisirinkau schemų, bet kol kas numezgiau tik peliuką ir drambliuką..Ateityje tikiuosi, dar kažką jums parodyti..:)

Skaičiukai

Mokomės pažinti skaičiukus? Šį kartą skaičius atsipausdinau ir persikėliau ant kartono, o tada jau ant filco..viskas susiūta rankomis, ir prikimšta sintepono..
Noriu dar pabandyti padaryti juos magnetinius, bet dar neprisiruošiau:)
Ateityje jei tai pavyks padaryti, būtinai parodysiu:)Gyvūnėlių dėlionė
Dėlionės idėją radau internete ir nusprendžiau padaryti :)Nes kartu tai ir žaidimas ir savotiškas gyvūnėlių atpažinimas ir mokymasis.